Роздрукувати цю сторінку
05
серпня

СПІДВЕЙ: "РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНИЙ КЛУБ" ВИЙШОВ У ЛІДЕРИ МІЖНАРОДНОЇ ЛІГИ СПІДВЕЮ "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" (+ВІДЕО, +ФОТО)

Написано 
Опубліковано в РІВНЕ

Падіння, обгони та перемоги супроводжували гонщиків протягом 2-го етапу міжнародної першості у Рівному, а малеча досхочу ласувала морозивом...

Як і очікувалося "Рівненський міський спортивно-технічний клуб" показав клас на власному треці.

 

На жаль, на змагання до Рівного не прибув клуб з Німеччини, яку в авральному порядку замінила ще одна українська команда у складі Дмитра Мостовика, Павла Бондарчука, Назара Федорчука та Назара Ткачука. Втім, е не змінило розставновку сил.

Головна інтрига заключалася у боротьбі трьох клубів-претендентів на нагороди у загальному заліку, - це "Рівненський міський спортивно-технічний клуб", "AK Markéta Praha" та "Speedway Club Žarnovica". У складі кожного з клубів стартували спортсмени високого класу, а ударною силою у складі рівнян мали стати Станіслав Мельничук, Марко Левішин та Андрій Кобрін. У чехів Ян Квех та Ондрей Сметана, у словаків поляки Марцин Ремпала та Бартош Шимура.

 

 

Церемонія відкриття вже традиційно пройшла за участю байкерів. Спортсменів та глядачів на трибунах вітали Сергій Паладійчук (виконуючий обов'язки міського голови Рівного та секретар Рівненської міської Ради) та Віталій Ліпський (начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації), які отримали подарунки та сувенірну продукцію від Голови Президії "Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею" Сергія Головні.

 

 

Неперевершений ФеНоМен від  "Рівненської Фабрики Нетканих Матеріалів" розважав вболівальників на трибунах "Мототреку".

 

 

Проливний дощ вніс корективи у підготовку доріжки до змагань і в певному сенсі став на заваді гонщикам у першій серії заїздів. Клуби з Рівного та Праги набрали однакову кількість очок за підсумками 4-х заїздів, а невдале падіння занотував Дмитро Мостовик.

 

 

 

падіння Дмитра Мостовика 

 

У другій серії заїздів рівнянам вдалося вийти вперед на 2 пункти в порівнянні з чехами. А ось словаки втратили свого козира Марцина Ремпалу, який зазнав важкого падіння.

 

 

падіння Марцина Ремпали 

 

 

Тим часом у перервах між серіями стартів вболівальники стали свідками чудових акробатичних трюків у виконанні відомого мотокросмена та чемпіона України зі спідвею у класі 125 см.куб 2017-го року Назара Парніцького.

 

 

З кожним заїздом боротьба ставала все запеклішою. Марку Левішину вдалося здолати опір одного з найсильніших представників клубу з Праги Ондрея Сметану, що дозволило рівнянам зберегти відрив у 2 пункти.

 

 

 

Доля ж гонки визначался у заключній серії стартів. І тут гонщики чеського клубу дали слабинку. Рівненські гонщики провели старти більш впевнено, що дозволило "Рівненському міському спортивно-технічному клубу" святкувати важливу перемогу.

 

 

 

 

Таким чином заключний заїзд змагань зафіксував наступні результати:

 

I. Równe Speedway Club: 48

1. Stanisław Melnyczuk (2,3,3,2,2) 12

2. Andrij Kobrin (2,2,2,3,3) 12

3. Marko Lewiszyn (3,3,2,3,2) 13

4. Andrij Rozaluk (2,2,2,2,3) 11

 

II. AK Marketa Praga: 44

1. Ondřej Smetana (3,2,3,3,3) 14

2. Filip Hájek (2,3,2,2,2) 11

3. Jan Kvěch (3,3,3,3,3) 15 

4. Denis Prysażniuk (1,0,1,0,2) 4

 

III. Speedway Club Žarnovica: 16

1. Marcin Rempała (3,0) 3

2. Bartosz Szymura (1,1,3,0) 5

3. Michal Danko (1,1,0,1,1) 4

4. Patryk Zieliński (1,1,0,1,1) 4

 

IV. DMV White Tigers: 11

1. Dmytro Mostowyk (0,0) 0

2. Nazar Fedorczuk (0,2,1,1,1) 5

3. Nazar Tkaczuk (0,0,1,0) 1

4. Pawło Bondarczuk (0,1,1,2,1) 5

 

 

Кубок за жагу до перемоги та найбільшу кількість очок у гонці від постійного шанувальника Рівненського спідвею Олексія МУЛЯРЕНКО цього разу отримав іноземець - чеський гонщик Ян Квех.

 

  

Потрібно відмітити, що під час змагань наймолодші вболівальники Рівненського спідвею віком до 12 років змогли насолодитися смаком безкоштовного морозива. "Солодку" акцію для юних фанів влаштував новий партнер Рівненського спідвею - Національна Виробнича Компанія «ПОЛІПЛАСТ», яка спеціалізується на виробництві будівельних сумішей, а саме: сухих сумішей, грунтовок і фарб під власними торговими марками «Поліпласт», «Dops», «GreenLine». Асортимент продукції ПК «Поліпласт» налічує більш 160 найменувань сумішей для застосування в сучасному будівництві.

 

 

Після 2-х етапів міжнародної ліги турнірна таблиця виглядає наступним чином: 

 

1-2. RIVNE SPEEDWAY CLUB - 6 (79 Pkt.);

1-2. AK MARKETA PRAHA - 6 (76 Pkt.);

3. DMV WHITE TIGERS DIEDENBERGEN - 4 (33 Pkt.);

4. SPEEDWAY CLUB ZARNOVICA - 3 (39 Pkt.).

 

Наступний етап першості запланований на 1 вересня у словацькому Жарновіца

 

 

Нагадаємо, що у нинішньому спортивному сезоні на рівнян чекає ще 2 змагання зі спідвею:

 - Фінал особистого чемпіонату серед юніорів U21 - 31 серпня (початок о 16.00);

 - "Кубок Закриття Сезону" - 29 вересня (початок о 16.00).

 

 

 

 фото: Уляна Яциків

зчитування 2965 раз Остання зміна Середа, 07 серпня 2019 09:27
Оцінити це пункт
(1 голосування)
Admin

Останній з Admin