Роздрукувати цю сторінку
15
серпня

СПІДВЕЙ: РІВНЕНСЬКИЙ КЛУБ ТА РІВНЕНСЬКІ ГОНЩИКИ ВИРУШАЮТЬ У ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРНЕ

Написано 
Опубліковано в РІВНЕ

Протягом 4-х днів гонщики "Рівненського міського спортивно-технічного клубу" Рівненської міської Ради стартуватимуть у 3-х гонках.

17 серпня у Равічі (Польща) стартуватиме 2-й етап Кубку МАСЕС за участю гонщиків 7 європейських держав. Україну представлятимуть рівняни Віталій Лисак (пропускав 1-й етап у Надьхалаші), Марко Левішин (10 очок після 1-го етапу) та червоноградець Віталій Коваль (7 очок після 1-го етапу).

 

18 серпня розпочинаються старти у Міжнародній Лізі Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP". 1-й етап приймає угорський Надьхалаш. Честь "Рівненського міського спортивно-технічного клубу" захищатимуть Віталій Лисак, Назар Федорчук, Марко Левішин та Назар Ткачук.

 

20 серпня вже у Дебрецені відбудеться відкритий міжнародний турнір "Debrecen Big Prize". Тут від Рівного стартуватимуть Станіслав Мельничук, Віталій Лисак та Марко Левішин. На резерві Назар Федорчук та Назар Ткачук.

 

Нагадаємо, що 24 серпня на Рівненському мототреці стартуватимуть змагання 2-го етапу Міжнародної Ліги Спідвею "Speedway Friendship Cup" за участю клубів з Чехії, Словаччини, Угорщини та України. Попередньо до складу рівненського клубу розглядаються кандидатури Станіслава Мельничука, Віталія Лисака, Назара Федорчука, Марка Левішина, Назара Ткачука, Дениса Присяжнюка, Віталія Коваля та Дмитра Мостовика.

 

РІВНЕ - МОТОТРЕК - 24 СЕРПНЯ

 

МІЖНАРОДНА ЛІГА СПІДВЕЮ "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP"

 

ПОЧАТОК О 17:00

 

ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ РІВНЕНСЬКИЙ СПІДВЕЙ!!!

 

зчитування 1317 раз Остання зміна Четвер, 16 серпня 2018 08:37
Оцінити це пункт
(1 голосування)
Admin

Останній з Admin