Роздрукувати цю сторінку
09
січня

КАЛЕНДАР МІЖНАРОДНОЇ ЛІГИ СПІДВЕЮ SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP 2018

Написано 

4 європейських клуби боротимуться за перемогу в першості.

Певні зміни відбулися як серед клубів-учасників Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP", так і у регламенті змагань.

 

Так, у Лізі візьмуть участь клуби з 4-х країн Європи. В першу чергу це Володарі Кубку в командному та особистому заліках КЗ "Рівненський міський спортивно-технічний клуб" Рівненської міської ради (Україна), Спідвей-клуб Жарновіца (Словаччина) та Спідвей-клуб Дебрецен (Угорщина). У зв'язку зі стартом реконструкції мототреку у польських Свєнтохловіцах, клуб "Slask" знявся з розіграшу ліги та інших внутрішніх змагань у Польщі, з метою підготовки до старту у 2-й Польській Лізі 2019. Клуб з Пардубіц змінить ще один представник чеського спідвею "Олімп" (Прага). Цікаво, що столичний колектив стартуватиме у чеських Копршивніцах, отримавши спонсорську домогу для участі у Лізі від потужного виробника вантажних автомобілів заводу Татра.

 

Читайте також: ЛЕГЕНДІ СВІТОВОГО СПІДВЕЮ ГРИГОРІЮ ХЛИНОВСЬКОМУ 70!!! 

 

Змін зазнав і регламент. У 2018 році змагання проходитимуть в один день. Гонка складатиметься з 16-ти заїздів у кожному з яких стартуватимуть по одному представнику від кожного клубу. Результати гонки йтимуть в командний (для клубу) та особистий (для кожного гонщика) заліки. У складі команди мають стартувати 4 спортсмени (2 дорослих та 2 юніори) з національними ліцензіями. З повною версією регламенту Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" можна буде ознайомитись на шпальтах сайту AutoMoto.rv.ua у лютому. 

 

Згідно календаря 24 серпня у День Незалежності України Рівне прийматиме 2-й етап першості "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP". 

 

Читайте також: ПРОЕКТ КАЛЕНДАРЯ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ ЗІ СПІДВЕЮ У РІВНОМУ У 2018 РОЦІ 

 

Календар Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" - 2018: 

 

1-й етап: 02.06.2018 -  Дебрецен, Угорщина;

 

2-й етап: 24.08.2018 - Рівне, Україна;

 

3-й етап: 15.09.2018 - Копршивніце, Чехія;

 

4-й етап: 16.09.2018 - Жарновіце, Словаччина.

 

Читайте також: АНАТОЛІЮ ЖАБЧИКУ 58!!! 

зчитування 3416 раз Остання зміна Вівторок, 09 січня 2018 11:23
Оцінити це пункт
(5 голосів)
Сергій Головня

Останній з Сергій Головня