Роздрукувати цю сторінку
08
липня

ГРИГОРІЙ ЛАГУТА ВПІЙМАНИЙ НА ДОПІНГУ

Написано 
Опубліковано в НОВИНИ PGE EKSTRALIGA

В п'ятницю Григорій Лагута повинен був їхати в "баражі" Командного Кубка Світу. За три години перед змаганнями прийшла інформація про виявлення допінгу в росіянина. Йому загрожує до двох років дискваліфікації.

Антидопінгова комісія в спорті прислала до PZM і FIM інформацію про виявлення допінгу в російського спідвеїста Григорія Лагути. Спортсмен був негайно дискваліфікований польською Головною Комісією Спідвейного Спорту (GKSŻ). В цілому йому загрожує до двох років дискваліфікації.

"Лагута впійманий на тому самому, що і тенісистка Марія Шарапова. В цілому мелдоніум зазвичай використовується спортсменами з блоку колишнього Радянського Союзу. Він знаходиться в списку заборонених засобів з січня 2016 року", - сказав Міхал Ринковські з польської антидопінгової комісії.

Лагута потрапив на контроль, проведений 11 червня, тобто після лігового матчу команд ROW (Рибнік) - WŁÓKNIARZ (Ченстохова) (49:41), в якому здобув 11 пунктів.

Що дає мелдоніум? - "Спортсмени пояснюють, що застосовують цей засіб для захисту кардіологічної системи. В основному це так, що засіб забезпечує краще функціонування організму", - пояснює Ринковські.

Лагута має право на оскарження протягом 24 годин від дати отримання постанови. Якщо піде цим шляхом, то буде проведена проба В.

 

По матеріалам: sportowefakty.wp.pl

 

зчитування 1272 раз
Оцінити це пункт
(2 голосів)
Віктор Мищук

Останній з Віктор Мищук