Роздрукувати цю сторінку
15
квітня

ПЬОТР ПРОТАШЕВІЧ НЕ ПРИХОВУЄ ТОГО, ЩО МРІЄ ПОВЕРНУТИСЯ В ГРАН-ПРІ. ЦЕ ОДНА З ГОЛОВНИХ ЦІЛЕЙ "ПЕПЕ" В СЕЗОНІ 2017

Написано 
Опубліковано в ІНТЕРВ'Ю

Натхненням для Пьотра Проташевіча є Грег Хенкок, котрий незважаючи на вік сягає по титули Індивідуального Чемпіона Світу.

- "Грег Хенкок довів, що успіх можливий в кожному віці, а він від мене старший. Я не можу з ним рівнятися, все таки він є кількаразовим Чемпіоном Світу, але завдяки йому я знаю, що для мене ще не є запізно. Якщо фізично і ментально я буду почуватися добре, техніка буде добре функціонувати і, що найважніше, буду мати бажання перемагати, то в будь-який момент кар'єри можу боротися за найвищі цілі", - розповів Пьотр Проташевіч.

Гонщик команди "FALUBAZ" Зелена Гура виглядає на доріжці з дуже доброї сторони і ставить перед собою амбітні цілі.

- "Протягом декількох років я намагаюся повернутися до циклу Гран-Прі, але в спорті не завжди наші очікування відповідають дійсності. Не всі цілі вдається реалізувати. В цьому році я знову спробую поборотися в кваліфікаціях до Гран-Прі. Однак всі ми знаємо, що вже національні відбори не нележать до найлегших. У будь-якому разі спробую, бо, між іншим, для цього я солідно працював взимку. Побачимо, що станеться. Я хочу авансувати і така моя ціль протягом декількох років", - додав "ПеПе".

- "Я відчуваю, що є більш зрілим і з деякими речами впораюся собі краще. Мій спортивний і організаційний рівень показує, що я готовий повернутися до циклу Гран-Прі і прийняти цей виклик", - закінчив Проташевіч.

 

По матеріалам: espeedway.pl

зчитування 980 раз Остання зміна Субота, 15 квітня 2017 12:30
Оцінити це пункт
(0 голосів)
Віктор Мищук

Останній з Віктор Мищук

Схожі матеріали