Роздрукувати цю сторінку
29
січня

СТАНІСЛАВ МЕЛЬНИЧУК: "ХОЧУ ЗОСЕРЕДИТИСЬ НА ЗМАГАННЯХ В ПОЛЬЩІ"

Написано 
Опубліковано в ІНТЕРВ'Ю

У сезоні 2016 Станіслав Мельничук показав непоганий результат, змагаючись в Nice Polska Liga Żużlowa. Рівнянин був одним з лідерів "Kolejarz" (Равіч) та першим гонщиком, який продовжив контракт з цим клубом.

Ти прийняв рішення підписати трирічний контракт з "Kolejarz" (Равіч). Чому вибрав саме на цю команду?

 

- "Попередній сезон закінчився для мене цілком добре. Коли я дізнався, що "Kolejarz" (Равіч) прийматиме участь в другій лізі, я вирішив лишитися та стартувати з ведмедем на пластроні. Думаю, це найкраще рішення для мене."

 

У сезоні 2016 ти проїхав в семи лігових матчах, один з них завершився перемогою для твоєї команди. Як буде в цьому році?

 

- "Тоді матч був на домашньому треці і ми зуміли здобути перемогу над "Колеяж" Ополє. У цьому році я хотів би, щоб наша команда виграла якнайбільше зустрічей. Докладу усіх зусиль, щоб так сталося. У попередньому році я мав чимало технічних проблем. Зараз ми працюємо над тим, щоб цих дефектів зовсім не було."

 

Як оціниш склад команди на цей сезон?

 

- "Найбільше мене вразило, що з нами буде Адам Скурніцкі. Я дуже радий, що виступатиму пліч-о-пліч з таким досвідченим гонщиком. Дивлячись на наш склад я думаю, що ми зможемо скласти конкуренцію іншим командам. Надіюсь, так і буде."

 

Як думаєш, хто буде переможцем в Nice Polska Liga Żużlowa?

 

- "Друга ліга є дуже сильною, тому важко сказати. Я думаю, що кожен матч буде цікавим і лише у вересні ми дізнаємось, хто переможе."

 

Чому ти вирішив стартувати в Особистому Чемпіонаті Аргентини?

 

- "Хочу якнайбільше їздити та змагатись, тому я тут."

 

Як виглядає ситуація з вашими мотоциклами? Ви й надалі стартуватимете на позиченому устаткуванні?

 

- "Все добре, хоча й справді, ми весь час їздимо на позичених мотоциклах. Не можу сказати, як буде в подальшій частині чемпіонату."

 

Після семи етапів ти знаходишся на четвертому місці в генеральній класифікації. Чи плануєш поборотись за медалі першості?

 

- "Так, я четвертий, хоча пропустив одні змагання через відсутність мотоцикла. Думаю, якщо б я в них стартував, то зараз розташовувався б вище у класифікації."

 

Якою є ситуація зі спідвеєм в Україні?

 

- "Я радий тому, що постійно щось робиться. Організовуються змагання, для молодих гонщиків працює декілька спідвейних секцій. На мою думку, все йде в правильному напрямку."

 

Де плануєш стартувати окрім Польщі?

  

- "В цьому році хочу їздити тільки в Польщі. Хочу, щоб мої результати тут були якнайкращими. Якщо матиму час, то напевно стартуватиму і в різних турнірах. Хочу багато їздити. До зустрічі на польських треках."

 

 

По матеріалам: sportowefakty.pl

зчитування 2365 раз Остання зміна Субота, 18 березня 2017 20:19
Оцінити це пункт
(4 голосів)
Уляна Яциків

Останній з Уляна Яциків

Схожі матеріали