Роздрукувати цю сторінку
17
січня

СТАНІСЛАВ БУЖА: - "ДУМАВ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КАР'ЄРИ..."

Написано 
Опубліковано в ІНТЕРВ'Ю

Станіслав Бужа давно готує та обслуговує двигуни, в тому числі і для українських гонщиків. В минулому сезоні поляк вже навіть задумався про закінчення своєї кар'єри як спідвеїста.

Однак, жага до їзди та добрі виступи під кінець сезону змінили думку, Сташек і надалі хоче змагатись на спідвейних треках Європи.

  

- "В минулому сезоні я планував зосередитися тільки на обслуговуванні двигунів та на виступах в зарубіжних турнірах. Мені не вистачало їзди, не вистачало також змагань в індивідуальних турнірах. Спасінням був підписаний "варшавський контракт" в Кракові, це був єдиний шанс на лігові виступи. В середині сезону після одного з тренувань, ми підписали контракт з президентом клубу і я виступив в Даугавпілсі" - сказав Станіслав Бужа.

  

Матч в Даугавпілсі надав вихованцю "Унії" Тарнув певний стимул до подальшої роботи.

  

- "В Даугавпілсі я набрав 8 пунктів та два бонуси, після цього я зрозумів, що ще можу змагатися на хорошому рівні. Тепер я готуюсь до прийдешнього сезону. В зимовий період я готуюсь як технічно, так і фізично, намагають підтримувати себе в формі." - додав "Сташек".

  

У цьому році Станіслав Бужа захищатиме кольори клубу KM "Крос" Люблін, котрий є одний із фаворитів PLZ 2.

 

- "В нас дуже досвідчена команда в плані дорослих гонщиків, також є дуже молоді юніори, котрі до цього часу мали змогу стартувати тільки в молодіжних змаганнях. Ми в числі фаворитів до підвищення, але інші команди також мають хороших гонщиків з екстраліговим досвідом" - закінчив Бужа.

 

 

По матеріалам: przegladsportowy.pl

зчитування 1916 раз Остання зміна Четвер, 19 січня 2017 17:10
Оцінити це пункт
(1 голосування)
Валентин Марчук

Останній з Валентин Марчук

Схожі матеріали