Роздрукувати цю сторінку
22
червня

У РІВНОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ СПІДВЕЙНА ГОНКА "МЕМОРІАЛ ІГОРЯ МАРКА"

Написано 
Опубліковано в НОВИНИ КЛУБУ

Кубок переможцю вручатиме донька легендарного майстра гаревих перегонів

У День Конституції Рівне прийматиме «Міжнародний Турнір на Кубок Авто-Мото-Ревю та Меморіал Ігоря Марка» за участю гонщиків з Польщі, Данії, Латвії, Італії та України.

 

Турнір проходитиме за сіткою у 13 заїздів для 13 гонщиків. За підсумками основної сітки заїздів буде розіграно «Кубок Авто-Мото-Ревю». 8 найкращих гонщиків стартуватимуть у 2-х півфіналах, з яких до фінального заїзду вийдуть по два переможці. У Великому Фіналі визначиться володар «Кубку пам'яті Ігоря Марка», який вручатиме донька легендарного майстра гаревих перегонів Ольга Марко.

 

Україну представлятимуть рівняни Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Марко Левішин, Максим Росощук та Станіслав Огороднік, а також червоноградець Андрій Корбін. Можлива участь у змаганнях на цей момент все ще травмованих Дмитра Мостовика та Віктора Трофімова. 

 

У перервах між заїздами відбудуться старти юних вихованців дитячо-юнацької секції спідвею ім. Віктора Чайки при КЗ «РМСТК», стрибки юних дарувань на трамплінах та велика кількість бліц-інтерв'ю з учасниками турніру. 

 

Меморіал Ігоря Марка, який відбудеться 28 червня, отримав номер в офіційному європейському календарі FIM-EUROPE. Змагання відбудуться на Мототреці. Початок о 17.00.

 

Про це і не тільки говорили сьогодні у ранковому «ТаТиШоу» в ефірі Радіо Трек. Гість рубрики «Кава з перцем» - Сергій Головня, голова «Клубу вболівальників рівненського спідвею».

 

зчитування 2225 раз Остання зміна Четвер, 22 червня 2017 19:48
Оцінити це пункт
(0 голосів)
Admin

Останній з Admin