Роздрукувати цю сторінку
28
червня

МІСЬКИЙ ГОЛОВА РІВНОГО ПРЕЗЕНТУВАТИМЕ МОТОЦИКЛИ, - ГОЛОВА РІВНЕНСЬКОЇ ОДА ВРУЧАТИМЕ КУБОК ЗА НАЙКРАЩИЙ ЧАС ЗАЇЗДУ ЗМАГАНЬ

Написано 
Опубліковано в КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ

Відкриття змагань та перебіг подій на доріжці Рівненського мототреку обіцяють бути цікавими.

Гонщики з європейських країн з Польщі, Латвії, Італії, Аргентини та України виходитимуть на презентацію під звуки "космічної" скрипки Людмили Скрипки. У Рівному пані Людмилу добре знають як скрипальку відомого вокально-інструментального тріо «Срібна терція».

 

 

 

Відкриватиме турнір міський голова Рівного Володимир ХОМКО. Під час Відкриття змагань будуть презентовані нові мотоцикли для учнів та гонщиків "Рівненського міського спортивно-технічного клубу". 

 

 

Одразу три Кубки від Голови Рівненської ОДА Олексія Муляренко отримають учні дитячо-юнацької секції спідвею, які змагантимуться між собою за перемоги у міні-турнірі. Ще одним Кубком від Голови РОДА по завершенні змагань буде нагороджено гонщика, що показав найкращий час заїзду. Кубок зможе отримати виключно український гонщик.

 

 

Нагадаємо, що цьогоріч "КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ" оголосив про вручення декількох Грантів по завершенні сезону. Один з них буде вручено гонщику, що покаже найкращий час заїзду за підсумками сезону. Після проведення 3-х змагань в сезоні 2017 ситуація виглядає наступним чином:

 

2 травня 2017 - Кубуок на Приз Відкриття Сезону:

заїзд №11. R/R. Віктор ТРОФИМОВ-молодший, Давід Стахира, Євгеній Костигов, Марко Левішин (П/В). 67.26 сек.

 

10 червня 2017 - Міжнародна Ліга Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" - командний залік:

заїзд №9. Андрій КОБРІН, Крістіан Зубіллага, Максим Росощук, Якуб Валковіч. 67.49 сек.

 

11 червня 2017 - Міжнародна Ліга Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" - особистий залік:

заїзд №9. Станіслав МЕЛЬНИЧУК, Йожеф Табака, Патрік Бурі, Мартін Мейтські. 67.05 сек.

 

 

РІВНЕ - МОТОТРЕК - 28 ЧЕРВНЯ

"МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР НА КУБОК АВТО-МОТО-РЕВЮ ТА МЕМОРІАЛ ІГОРЯ МАРКА"

ПОЧАТОК О 17:00

 

 ЗА НОМЕРАМИ КВИТКІВ ВІДБУДЕТЬСЯ РОЗІГРАШ ДВОХКАМЕРНОГО ХОЛОДИЛЬНИКА ВІД ТИТУЛЬНОГО ПАРТНЕРА ЗМАГАНЬ ТОВ "МКМ БЕТОН".

 

ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ РІВНЕНСЬКИЙ СПІДВЕЙ!!!

 

 

 

«КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» висловлює подяку за допомогу в підготовці змагань виконавчий комітет Рівненської міської ради, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського місьвиконкому, Рівненську облдержадміністрацію, Управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, комунальні служби і організації міста та області, а також спонсорів турніру: автозапчастини «InterCars», АвтоЦентр «PitStop», Компанія "Сталь-М" - дверi вхiднi та протипожежнi, «МКМ Бетон» - якісний бетон, автозапчастини «CarBus» , MOGUL, Агро-Центр, Паливний партнер Мережа АЗС "ОЛАС", агенство нерухомості «Гід Ріелті», ТМ Волинський Бровар, тратторія "Casablanca", "Дока-Центр", ПП Базурін, а також численних інформаційних партнерів: телерадіокомпанія «Рівне 1», передача «Авто-Мото-Ревю», сайт AutoMoto.rv.ua, «Радіо-Трек», Erve.ua, РитмTV, РТБ, ОГО, Рівне Вечірнє, «Рівне ЧаРівне», Рівне PRESS Центр, Голосно, Здолбунів City та ін..  

зчитування 3697 раз Остання зміна П'ятниця, 11 серпня 2017 06:28
Оцінити це пункт
(2 голосів)
Сергій Головня

Останній з Сергій Головня