Роздрукувати цю сторінку
09
квітня

СПІДВЕЙ: ВІДЕОФІЛЬМ "РІВНЕНСЬКОМУ СПІДВЕЮ 60!" (1959-2019 рр.)

Написано 
Опубліковано в ІСТОРІЯ (Video-gallery)

Усім поціновувачам Спорту №1 у Рівному! До перегляду обов'язково!

Спідвей, - він же "чорний спорт" або ж як казали в часи СРСР гареві перегони... Спідвей як вірус... один раз заразився і хворієш все життя!

 

Напевно саме тому цей вид спорту у нашому місті настільки популярний, а тому одним з пунктів виконання програми по святкуванню 60-річного ювілею Рівненського спідвею був відеофільм, присвячений його історії. Історії спільної, - нашої з Вами, шановні Вболівальники.

 

Гайда до перегляду!

 

Відеофільм розповідає про історію Рівненського спідвею, починаючи з 1959-го року до нинішніх часів. В тому числі охоплено й 2019-й рік - рік святкування ювілейної дати. Спогади ветеранів, архівні відео та фотознімки, коментарі іноземних гонщиків, таких як призер чемпіонатів світу Зенон Плєх (Польща), 5-разовий чемпіон світу зі спідвею Ове Фундін (Швеція), віце-чемпіон Європи серед юніорів 1986 р. Тоні Олссон (Швеція), учасники змагань у Рівному Яцек Кшижаняк та Павел Месьонц (обидва Польща), Анджей Лєбєдєв та Кястас Пуоджукс (обидва Латвія), Мікаель Єпсен Єнсен (Данія) та Норберт Магоші (Угорщина).

 

Все буде СПІДВЕЙ!!!

 

Відеофільм "Рівненському Спідвею 60!" (1959-2019 рр.)

 

 

зчитування 3048 раз Остання зміна Четвер, 09 квітня 2020 17:08
Оцінити це пункт
(11 голосів)
Сергій Головня

Останній з Сергій Головня