Роздрукувати цю сторінку
22
березня

СТАНІСЛАВ МЕЛЬНИЧУК ТА ВІТАЛІЙ ЛИСАК ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ УРОЦІ ЗІ СПІДВЕЮ

Написано 

Рівненські Зірки разом з вихованцями дитячо-юнацької секції спідвею при КЗ "РМСТК" розважали учнів 5-6 класів ЗОШ №11.

Факти з історіїї рівненського спідвею, подарунки у вигляді плакатів, програмок та буклетів, автографи діючих гонщиків Віталія Лисака та Станіслава Мельничука, а також найголовніше - можливість проїхатися на спідвейному мотоциклі, - отримали учні ЗОШ № 11 на виховній годині, яка цього разу була присвячена спорту номер 1 у Рівному.

Чемпіон та призер першості України та учасники чемпіонату Аргентини Віталій Лисак та Станіслав Мельничук з радістю поділилися своїмим спогадами про навчання у школі та перші кроки у спідвеї. Обидва між іншим є випускниками ЗОШ № 11.

Показали свою майстерність в управлінні спідвейними мотоциклами і вихованці секції: Роман Капустін, Назар Ткачук, Михайло Кулік, Віталій Філліпович та Владислав Борейчук.

Організатори невеличкого свята для діточок оголосили про набір до дитячо-юнацької секції спідвею. Ряди КЗ "РМСТК" поповнюються.

Комунальний заклад "Рівненський міський спортивно-технічний клуб" висловлює подяку за можливість проведення Відкритого Уроку зі спідвею директору ЗОШ №11 Синяк Ларисі Олександрівні та усьому викладацькому корпусу.

 

зчитування 1968 раз Остання зміна Середа, 22 березня 2017 06:32
Оцінити це пункт
(6 голосів)
Admin

Останній з Admin